PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Płacę Terminowo 

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane

Kowalski & Syn Sp. j.

 Stanisław i Marcin Kowalscy

 
 
 

Firma na warszawskim rynku budowlanym funkcjonuje od 1974 roku. Z dniem 03.01.2005r. firma została przekształcona w Spółkę Jawną, zachowując dalej tradycje firmy rodzinnej. Jej założycielami są Stanisław i Marcin Kowalscy.

Przez Trzydzieści Pięć lat istnienia na rynku wyspecjalizowaliśmy się we wznoszeniu od fundamentów szkół, szpitali, hal sportowych, budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych oraz w realizacji robót ogólnobudowlanych, sanitarnych, elektrycznych i drogowych występując w charakterze generalnego wykonawcy przy dużych remontach i modernizacjach, jak również w charakterze podwykonawcy przy pracach wykończeniowych.

Realizujemy kompleksowe zlecenia państwowych, prywatnych oraz komercyjnych podmiotów. Naszym największym atutem jest doświadczenie połączone z nowoczesnością oraz jakością wykonywanych inwestycji. Przykładamy dużą wagę do wdrażania nowych technologii oraz do stosowania nowoczesnego sprzętu i materiałów budowlanych. Staramy się rozszerzać zakres naszych umiejętności poprzez stałą współpracę z dostawcami nowoczesnych produktów maszyn i elektronarzędzi oraz z dostawcami najwyższej jakości materiałów. Realizujemy swoje inwestycje wspólnie ze sprawdzonymi partnerami i kooperantami. Wśród nich są projektanci, podwykonawcy instalacyjni oraz doświadczeni rzemieślnicy różnych specjalności, z którymi jesteśmy zrealizować każdą inwestycję o wysokiej klasy wykończenia. Związki ze strategicznymi partnerami oraz uzyskane przez lata doświadczenie pozwala na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i zminimalizowania wszelkich kosztów własnych i kosztów ponoszonych przez Inwestora , co powala nam być liderami wśród firm budowlanych . 

O zadowoleniu naszych klientów świadczyć może fakt że z niektórymi współpracujemy stale od kilku, a nawet od kilkunastu lat. Na wykonywane przez siebie prace firma Kowalski i Syn Spółka Jawna udziela gwarancji i zapewnia swoim klientom pełną i fachową usługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Przedsiębiorstwo posiada własną , ciągle wzbogacaną imodernizowaną bazę oraz wyspecjalizowaną kadrę inżynierów i pracowników we wszystkich zawodach budowlanych. Odpowiedzialnych za sprawne i terminowe wywiązanie się z ustalonych przez firmę terminów. Dzięki temu kierownictwo potrafi sprawnie poprowadzić każdą inwestycję począwszy od pozwolenia na budowę a skończywszy na oddaniu gotowego obiektu pod klucz. Wypróbowani ludzie i doskonali fachowcy- przez lata udało się nam skompletować grupę godnych zaufania i znających swą pracę specjalistów.

Prasa o nas | Referencje | Gadzety | Wspieramy | O firmie | Oferta | Certyfikaty | Galeria | Firma roku | Kontakt